top of page
Search
PGL/SportNews.hrt

Maksimir u pobjedničkom nizu

U zadnja dva kola 3. HNL Zapad, NK Maksimir je upisao pobjede. U 27, kolu odigran je susret između HAŠK-a i Maksimira u kojem su gosti bili bolji rezultatom 0:2. Treba istaknuti kako je zbog tri crvena kartona domaćih, te ozljedama domaćih igrača utakmica prekinuta u 75. minuti zbog nedovoljnog broja domaćih igrača.

O susretu za SportNews.hr trener Maksimira, Rajko Vidović rekao je sljedeće: „Poklopio se splet za HAŠK nesretnih okolnosti. Sudac nije dosudio ništa krivo. Možda je kod drugog crvenog kartona mogao biti malo blaži, no igrač HAŠK-a je išao džonom na našeg igrača i ako je to prema pravilima isključenje sudac ga ima pravo suditi. Nije na meni da komentiram suđenje, ali danas je bilo korektno. Općenito je utakmice bila korektna. Mislim da smo od prve minute pokazali želju i bili bolji. Na kraju smo zasluženo pobijedili. Glupo je sad komentirati kad je HAŠK imao toliko isključenja, no mislim da smo bili bolji i 11 na 11. Pohvalio bih HAŠK koji je i s toliko igrača manje bio odličan. Dobro su stajali na terenu i pokušavali kontranapadima ugroziti naš gol. To je ekipa koja voli igrati, no fali im napadač. Želim im puno sreće u nastavku prvenstva. Mi se okrećemo pripremama za Opatiju“.

Maksimir se trenutno nalazi na 10. poziciji sa 37 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu dočekuje Opatiju.

IZVOR I FOTO: SportNews.hr