top of page
Search
SKT

Nova pobjeda NK Žepča i gol Nikole Tadića

U nedjelju (20. rujna 2015.) po teškom terenu odigrala se utakmica između NK Žepča i Usore u sklopu 6. kola Druge lige FBiH. Gledatelji su mogli pogledati jednu dobru utakmicu, u prvom poluvremenu uz bolji posjed lopte Žepča, nogometaši Usore bili su bolja momčad te su imali dvije dobre prilike. Osim Usore, svoje prilike u pvom poluvremenu promašili su i nogometaši Žepča.

Na odmor se otišlo rezultatm 0:0, u drugom poluvemenu igra Žepča se posložila. Usora je pokušavala preko kontri doći do 3 boda. Ipak, nakon terenske inicijative i pritska domaćina Žepča, dolazi se do efikasnog pogodka M. Bakule nakon ubacivanja iz kornera. Nakon toga Usora prijeti i pokušava doći do izjednačenja ali pred kraj utakmice Nikola Tadić (Panter) postiže gol za potvrdu pobjede.

Ovo je drugi pogodak našeg Nikole Tadića u pet odigranih utakmica. Iduća utakmica je susjedski derbi, Žepče igra gostujuću utakmicu s Krivajom.