top of page
Search
PGL

U porazu NK Žepče Nikola Tadić postigao pogodak

U trećem kolu Druge lige FBiH - Centar, NK Žepče je gostovalo kod NK TOŠK Tešanj. Bolji je bio domaćin rezultatom 4:2, a za goste iz Žepča gol je u 75. minuti dao Nikola Tadić - Panter iz Lovnice. Nikola Tadić u Žepču igra na mjestu napadača, a u prethodnim natjecanjima imao je dosta uspjeha te pogodaka što bi se tebalo nastaviti i u Drugoj ligi FBiH. Trenutno u višem rangu natjecanja Žepče nema pobjede, a jedan od razloga je početak sezone te relativno nepoznati protivnici i podmlađena ekipa NK Žepča koja se još uvijek uigrava.

U drugom susretu ali u ulozi trenera nastupio je još jedan lovničan Rajko Vidović. U prvom kolu 3. HNL - Zapad njegova ekipa NK Dugo Selo doživjela je poraz od 1:0 na gostovanju kod Vrapča. U čvrstoj utakmici domaćini Vrapče pogodkom u 43. minuti, a nakon propuštene prilike gostiju, osigurali su pobjedu i 3 boda na početku sezone.