top of page
Search
name_no

Poraz MZ Lovnica od MZ Žepče

Prvu utakmicu grupne faze ekipa MZ Lovnica je izgubila rezultatom 5:3 od ekipe MZ Žepče.

Ekipa Lovnice nakon lošeg otvaranja utakmice je gubila rezultatom 2:0. Na poluvrijeme su otišli s rezultatom 3:2 u korist ekipe MZ Žepče. Sredinom drugog poluvremena pri rezultatu 4:3 ekipa MZ Žepče je nesportski iskoristila situaciju pri izvođenju lopte s centra i postigla pogodak za konačni rezultat utakmice 5:3. Potrebno je napomenuti da rezultat utakmice ne prikazuje omjer snaga i kvalitetu igre na terenu. Gotovo cijelu utakmicu ekipa Lovnice je imala inicjativu i napadala protivnički gol, ali "neuigranost" ekipe, nedostatak nekih igrača i nesportsko ponašanje pojedinih igrača MZ Žepče donijeli su pobjedu ekipi MZ Žepče.

Portal Gornja Lovnica čestita ekipi MZ Žepče na pobjedi, a ekipa MZ Lovnica sljedeću utakmicu igra u srijedu 22. srpnja 2015. u 19:45 protiv MZ Globarica. Poželimo sreću našim igračima i podržimo ih s tribina. Idemo Loovnicaaaaaa ! ! !