top of page
Search
Writer's picturelovnica

Pobjeda Lovnice nad Papratnicom, u subotu finale

Večeras, 18. lipnja, u prvom polufinalnom susretu Lovnica je nadigrala Papratnicu rezultatom 4:3, ovom pobjedom ekipa Lovnice plasirala se u finale turnira "Sv. Anto 2015.". U jako zanimljivom susretu, koji je karakterizirala čvrsta igra na obje strane, ali i vrlo lijepi potezi te akcije, Lovnica se pokazala kao čvršća i kompletnija ekipa i na kraju je odnijela sva tri boda. Strijelci za Lovnicu bili su Goran Antunović 2x, Josip Tadić, a jedan gol Lovnica je dala odbijanjem lopte od protivničkog igrača. Treba napomenuti kako je Papratnica u prvom poluvremenu propustila kazneni udarac zbog akumuliranih prekršaja igrača Lovnice. Također treba izdvojiti detalj iz prvog poluvremena kada je u igri vratara Papratnice (načelnik općine Mato Zovko) udarila lopta, igra je prekinuta na trenutak, ali se Zovko vratio na gol bez težih posljedica i odigrao susret do kraja. Kako se zagrijavala atmosfera na terenu, tako je bilo i na tribinama. Lovnica je imala gromoglasnu publiku koja je cijelo vrijeme navijala i hrabrila svoje igrače do pobjede. U finalnom susretu Lovnica će biti u svom najjačem sastavu, a očekuje se i veliki broj navijaa kao i u dosadašnjim utakmicama.