top of page
Search
SKT

Pobjeda Lovnice 4:0

U večerašnjoj utakmici između Lovnice i HVIDRAe moglo se vidjeti dobrog nogometa i velik broj golova. Lovnica se od početka susreta nametnula kao čvršći i bolji protivnik, što je ubrzo rezultiralo pogotkom. Protivničku mrežu kao i u prošloj utakmici načeo je Goran Antunović u jako lijepoj akciji i preciznim udarcem, Lovnica vodi 1:0. Na poluvrijeme se otišlo s ovim rezultatom.

U drugom poluvremenu za vodstvo od 2:0 jako lijepim pogotkom povećao je rezultat Rajko Vidović. Nedugo zatim na 3:0 povisio je Josip Tadić - Jođo, a krajnji rezultat postavio je pogotkom ponovno Rajko Vidović. Za Lovnicu su upisali nastup svi prijavljeni igrači. Posebno treba istaknuti požrtvovnost trojice igrača i izvan terena; Rajka, don Gorana i Ante koji su u dva dana, dva puta potegnuli iz Zagreba do Žepča i nazad. Također, kronični nedostatak ekipe Lovnice kao i u prethodnih godinama su sponzori kojih uvijek nedostaje. Publika je opet bila na nivou i glasno bodrila svoju ekipu Lovnice.

Sljedeća utakmica Lovnice je s ekipom Pax Christi, 11. lipnja u 20:15 sati.