top of page
Search
SKT

Lovnica remijem otvorila turnir

Na otvarnju petog malonogometnog turnira "Sv. Anto 2015." u Žepču odmjerile su snege ekipa Lovnica i Josip Blek Jopa. U čvrstoj utakmici na obje strane bilo je više prilika, a vodstvo od 1:0 ekipi Lovnice u prvom poluvremenu donosi Goran Antunović. Nedugo nakon vodstva Lovnice, ekipa Josip Blek Jopa izjednačava na 1:1, neriješeno završava prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu bolju igru okrunila je ekipa Lovnice, rezultat je 2:1, a strijelac opet don Goran. Na kraju ekipa Josip Blek Jopa dolazi do izjednačenja, a rezultatom 2:2 završava utakmica. Otvaranje turnira tracionalno je privuklo mnogobrojnu publiku koja je ispunila tribine poligona, a veliki broj navijača iz Lovnice glasno je podržavao svoju ekipu.

Za ekipu Lovnice nastupili su: Stipo Tadić, Pavo Tadić, Josip Tadić, Bosiljko Vidović, Anto Vidović, Goran Antunović, Zoran Tadić i Zoran Martić, a ekipu vodio Damjan Vidović.